Audyt potrzeb szkoleniowych – spotkania integracyjne

Badając plany rozwojowe przedsiębiorstwa  w zakresie imprez team building, zatrudnieni przez nas trenerzy zadają koordynatorowi ds. HR oraz bezpośredniemu przełożonemu uczestników wiele pytań.
Organizując    imprezy,  musimy bowiem wiedzieć, w jakie strategie wpisują się przeprowadzane szkolenia integracyjne oraz spotkania team building .
Typowe pytania dla pracodawców:
Co jest pierwszoplanową intencją projektu?
Kim są uczestnicy?
Jakie tematy omawiamy na evencie, np. komunikacja albo delegowanie?
Jak mocno sportowe powinny być gry?
Jakie miejsce będzie najlepsze?
Jaki jest budżet?
Jakich gier nie chcemy bo się nie spodobają lub będą powielać to co było?
Tego typu pytan jest wiele więcej. Rozmowa z klientem trwa niejednokrotnie blisko dwie godziny. Tylko szczegółowe zbadanie oczekiwań umożliwia stworzenie dopasowanego do grupy programu szkolenia.

GARŚĆ NIETYPOWYCH INFORMACJI ODNOŚNIE WYJAZDÓW INCENTIVE Z OSTATNIEGO OKRESU:
- Najczęściej wspomianana w zapytaniach od klientów  forma zadań team building : scenariusze muzyczne
- Najlepiej wycenione w testach po szkoleniu gry – oceny uczestników: gry miejsce
- Przeciętna liczebność zespołu uczestniczącego w grze: dwadzieścia uczestników.
- Najlepsze dla zamawiającego dni tygodnia na projekt firmowy: piątek.
- Najchetniej oczekiwania destynacja: Małopolska

ŹRÓDŁO: Training Projects
Od kilku lat prowadzimy projekty w branży imprez firmowych jako Training Projects. Oferujemy wyjazdowe szkolenia team building i długo niezapomniane wyjazdy integracyjne dla przedsiębiorstw i organizacji.
Funkcjonujemy jako ekipa trenerów z praktyką biznesową ale równolegle kwalifikacjami związanymi z sportami ekstremalnymi, co pozwala nam na oferowanie wydarzeń w formie plenerowej, łącząc budowanie postaw ludzi oraz zabawę o aktywym charakterze. Nasi animatorzy to także instruktorzy żeglarstwa i wspinaczki i inspirujące osobowości.
Nasze nietuzinkowe wyjazdy integracyjne i interaktywne szkolenia team building są cenione przez setki przedsiębiorstw z wszystkich branż.
Jesteśmy świadomi, że skuteczne szkolenie lub wyjazd to także wygodny ośrodek konferencyjny. Na sprawdzonej i stale weryfiowanej liście mamy ponad sto ciekawych lokalizacji górskich, mazurskich, nadmorskich, w środkowej Polsce i innych. Polecamy nasze imprezy integracyjne i  team building.Zwykle pracujemy w Karkonoszach, w centralnej części kraju a także na terenie Warmii i Mazur. Preferujemy  miejsca mniej znane . W słoneczne dni szkolimy pod chmurką, a jeżeli aura nie sprzyja – w salach konferencyjnych.