Certyfikowane narzędzia – ocena.

admin post on Kwiecień 27th, 2013
Posted in Pozostałe Tags: , ,

Od czasu do czasu fachowcy z branży zapytują naszych trenerów  czy korzystanie z licencji sprawdza się i czy lubimy ten układ działania. A także czy to jest drogie. To w tym blogu przedstawimy naszą opinię.
Wykonawcą oferowanych przez naszą firmę gier edukacyjnych i team building jest Rafał Szczepanik.
W dniu dzisiejszym to  szef  Training Projects. Przedsiębiorstwo to specjalizuje się w projektowaniu licencjonowanych ćwiczeń edukacyjnych a później kształceniu wykładowców i odsprzedawaniu im licencji do tych programów.
Już więcej niż od ośmiu lat nasi pracownicy korzystają z praw dzierżawczych na metodykę warsztatów nabytych od  tego niekwestionowanego mentora i trenera. Osoby na naszych szkoleniach opiniują je jako ciekawe i adekwatne do ich pracy biznesowej. Ten standard działania na zasadzie licencji jest nader powszechny w Ameryce i Unii , ale w naszym kraju jesteśmy z tego co nam wiadomo jedną z może dwudziestu spółek oferujących szkolenia w taki sposób.
Na naszym rynku da się nabywac certyfikacje na szkolenia z zarządzania, pracy w zespole, rozwiązywania konfliktów, finansów, wdrażania zmian, a także ocen okresowych, ankiet rekrutacyjnych.
Jako trenerzy uważamy wybraną strategię za słuszną. Korzyść to rozpoznawane przez klientów programy zweryfikowane przez ich twórcę – co umożliwia unikniecię eksperymentów na naszych uczestnikach warsztatów. Ponadto otrzymujemy rewelacyjne warsztaty licencyjne. A na koniec – symulacje są atrakcyjnie wyposażone w rekwizyty.
Finanse? Licencje nie są takie tanie. Od sporadycznie kilku do nieco częściej kilkudziesięciu tysięcy złotych za pojedynczą (w pakiecie dostajemy szkolenie certyfikacyjne). Firmy szkolenowe powinny indywidualnie przeliczyć czy to pozwala wyjść na plus.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>