Egzekwowanie celów – szkolenie

admin post on Luty 24th, 2013

Aktualnie w promocji, w naszej katalogowej ofercie programów, jest wybitnie praktyczny program kształtowania postaw uczestników  z obszaru egzekwowania celów w zespole projektowym. Gorąco polecamy. Udział w warsztacie dedykujemy  przede wszystkim  osobom funkcjonującym w korporacjach o projektowej strukturze organizacyjnej, agencjom reklamowym i innym firmom wdrażającym liczne projekty.

Spotkanie przewidziano na 12 godzin. Program  realizowany jest technikami angażującymi grupę. Moduły prawie wyłącznie oparte są na pracy ćwiczeniowej w podgrupach. Prelekcje trenera to tylko kilkanaście procent czasu. Daje to szansę na zaangażowanie wszystkich uczestników przez prawie cały czas prowadzenia kursu.

Warszt prowadzimy w atrakcyjnym ośrodku szkoleniowym w Bieszczadach – byłym ośrodku rządowym Hotel Arłamów (znanym m.in. z internowania Lecha Wałęsy w Stanie Wojennym).  Koszt pobytu, zawierający wieczorne atrakcje jest bardzo korzystny.

Po szkoleniu wszyscy dostaną materiały w postaci książki „Zarządzanie zespołem projektowym” z autografem autora.

Kurs realizuje facilitator z dużym doświadczeniem biznesowym, autor książek i programów z zakresu zarządzania projektami. Nim został trenerem pracował jako wiodący ekspert w znakomitej firmie telekomunikacyjnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>