Granty Europejskie na warsztaty menedżerskie

Uczestnicy z wybranych koncernów zgłosili wnioski o dotacje i w porozumieniu z nami dostarczyli niezbędne formularze aplikacyjne do odpowiednich funduszy.
Informujemy iż w ramach funduszu unijnego „Pomorski Program Społeczny” na weekendowe Szkolenia Dla Kierowników Regionalnych wsparcie nabywają poniższe przedsięwzięcia:

• Program Szkoleniowy dot. Wydziału Administracyjnego w przedsiębiorstwie Astrastal
  • Program Szkoleniowy dot. zarządzania firmą potrzebą nowoczesnego biznesu.
  • Modelowanie repozytorium i weryfikacja efektywności informacyjnej wytycznych i ścieżek klinicznych w służbie zdrowia
  • zaawansowana platforma wiedzy, komunikacji i archiwizacji dla projektu ochrony zdrowia
  • innowacyjny program zintegrowanych kanałów wymiany informacji B2B z partnerami w firmie FreecoNet S.A.
  • nowoczesny serwis ekspercki nt. zarządzania i marketingu.
  • sporządzenie technologii produkcji lekkich i wytrzymałych ram wózków inwalidzkich GTM
  • opracowanie i implementacja technologii produkcji papieru na bazie makulatury.
  • opracowanie i implementacja oprogramowania B2B w spółce Europejskie Centrum Odszkodowań Marzanna Surowiec
  • sporządzenie i wdrożenie wzorów w firmie INTER-PLAST
  • opracowanie modernizacyjne technologii wytwarzania odlewów z zastosowaniem kierunkowego krzepnięcia
  • sporządzenie pierwszej polskiej konstrukcji i metodyki produkcji stentu do bifurkacji pokrytego polimerem biodegradowalnym i uwalniającym lek antyproliferacyjny nowej generacji z grupy -olimus.
  • koncepcja informatyczna B2B do wspólpracy z podmiotami korporacyjnymi gwarancją innowacyjności Dominium S.A.
  • system i budowa prototypu rozwiązania informatycznego dla Jednostek Budżetowych (PKWIU 72.20.21)
  • rozbudowa, dywersyfikacja produkcji oraz modyfikacja całościowego procesu produkcyjnego Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Spółka z o.o. poprzez zaimplementowanie na rynek nowoczesnych produktów oraz budowę przyszlościowej fabryki kosmetyków nowej generacji.
  • projekt ekspertowy wspomagajacy projektowanie budynkow ekologicznych
  • proces wspomagania nauki czytania i pisania pismem Brailla firmy Harpo
  • opracowanie laboratorium B+R w celu ekspansji potencjału badawczego firmy Biofluid
  • implementacja nowoczesnego systemu narzędziowej realizacji usług księgowych przez AUDIT and TAX Group Sp. z o.o.
  • uruchomienie nowoczesnych e-usług w postaci automatycznych wywiadów medycznych na bazie systemu eksperckiego
  • uruchomienie modelu informatycznego usprawniającego obieg informacji handlowej pomiędzy Blue Media S.A. i jej partnerami biznesowymi.
  • uruchomienie modelowego systemu Informatycznego – rozwiązania do systemowej wymiany informacji pomiędzy współpracującymi przedsiębiorstwami branży medycznej.
  • stworzenie nowoczesnego oprogramowania do zarządzania urządzeniami mobilnymi
  • stworzenie internetowego procesu obiegu dokumentów
  • zbudowanie internetowego serwisu bezobsługowej rejestracji osystemowania systemów bezpieczeństwa danych
  • zbudowanie elektronicznego serwisu umożliwiającego rezerwację usług turystycznych z możliwością tłumaczeń wiadomości mailowych pomiędzy użytkownikami