Gry biznesowe

admin post on Kwiecień 5th, 2013
Posted in Pozostałe Tags: ,

Tych z Państwa, których zajmują polskie Gry Biznesowe  zachęcam usilnie do przeanalizowania stworzonej przez naszych konsultantów strony internetowej przedstawiającej symulacje ekonomiczne i gry menedżerskie z wielu tematyk dotykających biznesu. Prezentujemy przykładowo symulacje z zarządzania strategicznego, problematyki sprzedażowej, symulacje budujące zespoły a jednocześnie symulacje z dziedziny finansów menedżerskich.
Stworzona przez Training Projects oferta zawiera szereg programów: planszowe, w formie outdoor, zbudowane na interaktywnych rekwizytach. Symulacje były skonstruowane dla zespołów liczących łącznie od pięciu do 180 uczestników. Są zaplanowane na czas od kilkudziesięciu minut do 16 godzin szkoleń o dynamicznym przebiegu i ponadprzeciętnej efektywności w wymiarze wzmacniania pożądanych postaw.
jak łatwo odgadnąć nie są to ani trochę  symulacje losowe. Nie zawierają elementu  kostki czy rzucania monetą ani tego typu sytuacji opartych na prostej przypadkowości gry.
Zajmujemy się również projektowaniem autorskich gier oraz korporacyjnych symulacji od podstaw na zamówienie, krojonych na miarę.
symulacje projektuje Rafał Szczepanik, uznany twórca gier. Stworzył blisko sto gier dotyczących problemów miękkich (np. budowania zespołów i kilkadziesiąt symulacji dla wielu firm – np. w firmach leasingowych, FMCG, sieci hipermarketów czy nowoczesnych technologiach i energetyce. Rafał stqorztył w minionych kilkunastu latach chyba największą liczbę symulacji w naszym kraju HR.
Nie oferujemy tymczasem symulacji rozgrywanych przez internet. Z naszego doświadczenia wynika (a opieramy się na kilkuset treningach opartych o tego typu formy edukacyjne), iż w programach miękkich a także menedżerskich bywają one znacząco mniej wydajna techniką rozwoju pracowników.  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>