Innowacyjna symulacja na szkolenia i imprezy – kurs trenerski

admin post on Styczeń 14th, 2016
Posted in Team building

Informujemy naszych Klientów, że w proponowanej przez nas ofercie programów dla branży małych firm rodzinnych, stowarzyszen niekomercyjnych i urzędów publicznych od kolejnego miesiąca przedstawiamy symulację integracyjną: Wieloosobowe zawody w nietypowym wariancie zabawy w dance dance revolution (Wstępna nazwa symulacji jest dopiero tymczasowy – niemniej wyraża przebieg tej sesji.)
Tą grę wykorzystujemy na programach z przywództwa, z zarządzania czasem i na szkoleniach integracyjnych. Gra jest użyteczna również na szkolenia z rozwoju osobistego. Oryginalne jej zastosowanie to Symulacje Strategiczne .

GŁÓWNE INFORMACJE DOTYCZĄCE SYMULACJI:
Zakres tematyczny gry: model zachowań społecznych w pracy
Kraj pochodzenia gry: Malta
Czas trwania ćwiczenia bez analiz i dyskusji: dwie godziny
Liczba uczestników: nie mniej niż 5, nie więcej niż 20.
Rekwizyty: zestaw ocgraniaczy – sztuk sześć, zawór do spłuczki – sztuk osiem, kleje w sztyfcie- sztuk dwie, trochę marakuji, paczka rudych zakreslaczy, lokówka

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Piotr Poźniak „Computer Services”, Systherm Chłodnictwo i Klimatyzacja, „Ekro” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe – Marek Drobnikowski, Słowińscy Spółka Jawna, PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE “WAPPEX” P. KOZŁOWSKI, W. LEWANDOWSKI SPÓŁKA JAWNA, ORIDENT Stomatologia Agnieszka Szygenda, Powiat Koniński, Powiat Średzki, Gmina Miłosław, Gmina Żerków, Fundacja Edukacji i Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego, Fundacja Na Rzecz Pomocy Dzieciom Porzuconym , Fundacja Promocja Zdrowia, Polskie Towarzystwo Patologii Dziecięcej, Stowarzyszenie Centrum Informacji Społecznich CIS Biuro Porad Obywatelskich, Stowarzyszenie Empatia , Stowarzyszenie Polskiej Sekcji Międzynarodowej Rady Stowarzyszeń Polklorystycznych, Festiwali i Sztuki Ludowej, Stowarzyszenie Wschodnioeuropejskie Centrum Demokratyczne, Towarzystwo Miłośników Historii, Związek Artystów Scen Polskich
Gra była też realizowana na kursach zawosowych z dziedziny „Turystyka, żywienie, hotelarstwo”

DODATKOWA WIEDZA:
Instrukturom kupującym licencję polecamy pozycje literaturowe:

• Wojna o pieniądz 2. Świat władzy pieniądza-Song Hongbing
  • Pełną parą!- Brian Tracy
  • Paradoks wymiany czyli gra o sumie dodatniej-Manuel F. Ayau
  • Kształtowanie liderów. Jak pomóc innym w pełni wykorzystać własny potencjał-John C. Maxwell
  • Zrównoważone przedsiębiorstwo-Wojciech Przychodzeń
  • ABC asystentki-Anna Szewczyk
  • Zarządzanie strategiczne-Hugh D. Sherman, Anne Huff Sigismund

SZKOLENIE LICENCYJNE:
    Data: na razie nieokreślone
    Miejsce: Oporów, obiekt konferencyjny Klimczok, ulica Ćmielowska 37
    Cena programu: 3000 PLN +23% VAT. Proponujemy prawo wniesienia opłaty w ratach – sześć rat.
    W cenie spotkania zawarty jest menu lunch. Przystawka: Wątróbka drobiowa w boczku owijana na grillowanym jabłku podana. Zupa: Krem z pomidorów z grzankami. Drugie danie: przygotowane z marynowanej polędwicy wołowej, podane do wyboru z sosem:pieprzowym, z sera pleśniowego lub borowikowym,serwowane z frytkami lub ziemniakami. Deser: naleśniki po żydowsku. Napoje zimne: Woda Cisowianka Classique, 7up, Mirinda, Schweppes Tonic . Napoje ciepłe: Kawa,herbata.

• Comments are closed.