Innowacyjna zabawa na szkolenia dla menedżerów – warsztat dla coachów

admin post on Marzec 2nd, 2018
Posted in Team building

Informujemy naszych Klientów, że w naszym szerokim portfolio programów dla sektora małych firm rodzinnych, organizacji nie działających dla zysku i jednostek samorządowych od przyszłego roku promujemy symulację biznesową: Komiczne mistrzostwa w niezwykłym wariancie gry w Byk Rodeo (Wstępna nazwa tej gry jest jeszcze nie tsaki jak ma być – natomiast oddaje istotę ćwiczenia.)

Naszą grę polecamy na warsztatach z technik uczenia się, z zarządzania czasem a także na szkoleniach team building. Gra jest polecana także na szkolenia fachowe – jako aktywizator. Wysoko cenimy np. Opinie o trenerach BO Navigator

GŁÓWNE INFORMACJE DOTYCZĄCE GRY:
Zakres tematyczny ćwiczenia: model zachowań społecznych w pracy
Miejsce pochodzenia symulacji: Islandia
Czas prowadzenia: trzy do czterech godzin
Liczba uczestników: minimalnie 7, do 20.
Wyposażenie do gry: kij do unihokeja – sztuk dziewięć, dłuta – sztuk pięć, kalkulator- sztuk siedem, trochę fasoli, paczka złotych długopisów, drylownica z przyssawką

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
DC CONSULTANT CENTRUM ANALIZ I EKSPERTYZ EKONOMICZNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ , ”DREWTAR” – Monika Bochen, Ferrpol Bracia Matuszewscy sp. z o.o., Zakład Remontowo-Budowlany „INSTAL-KRAN” Jarosław Zbierski, ZAKŁAD PRODUKCJI DOŚWIADCZALNEJ AUTOMATYKI Spółka z o.o., Ciepło Pomiar S.C. Artur Kuźlan, Marcin Kalinowski, BRABAR Ewa Bartkowska, Powiat Jarociński, Gmina Zaniemyśl, Powiat Gostyński, Szpital w Śremie, Centrum Kultury w Lublinie, Bemowskie Towarzystwo Fotograficzne, Krajowy Fundusz Na Rzecz Dzieci , Parafia Chrystusa Króla na Targówku, Stowarzyszenie „Nigdy Więcej”, Stowarzyszenie Jeździeckie Osób Niepełnosprawnych „Hippoland”, Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju i Integracji Środowiskt szkolnych „Bliżej Dziecka” , Stowarzyszenie Teatralne Teatr Ruchu Akt, Studenckie Centrum Kultury „Wals”, Zespół Społecznego Gimnazjum Specjalnego „Dać Szansę” i Społecznej Szkoły Podstawowej „Dać Szansę”
Gra była także wykorzystywana na studiach doktoranckich „Inne języki obce i filologie”

DODATKOWA WIEDZA:
Wykładowcom kupującym licencję proponujemy niniejsze pozycje literaturowe:

• Osobowość lidera-Tracy Brian, Frank M. Scheelen, Brian
  • Praktyczny poradnik networkingu. Zbuduj sieć trwałych kontaktów biznesowych-Witold Antosiewicz, Grzegorz Turniak
  • Czas na atak-Kim Kiyosaki
  • Marketing za przyzwoleniem-Seth Godin
  • Click Millionaires, czyli internetowi milionerzy. E-biznes na twoich zasadach-Scott Fox
  • Przedsiębiorczość technologiczna w małych i średnich firmach-Stefan Lachiewicz , Marek Matejun , Anna Walecka
  • Zaryzykuj – zrób to!- Richard Branson

SZKOLENIE UPRAWNIAJĄCE DO PROWADZENIA TEJ SYMULACJI:
    Termin: na razie nieokreślone
    Miejsce: Milanówek, obiekt konferencyjny Pałac Staniszów, ulica Rzeczypospolitej, aleja 21
    Cena programu: 1500 zł VAT zw. Oferujemy możliwość płatności w ratach – sześć miesięcznych rat.
    W cenie programu znajduje się serwowane posiłki. Przystawka: szparagi w szynce. Zupa: bulion z żółtkiem. Drugie danie: brazylijski rostbef z grilla, w marynacie z mango, podany z konfiturą z jagód i selera naciowego, w towarzystwie zapiekanych frytek. Deser: Ciasto czekoladowe z gruszką i sosem wiśniowo – migdałowym . Napoje zimne: Woda Cisowianka Classique, 7up, Mirinda, Schweppes Tonic . Napoje ciepłe: Herbata – Assam Bari, English Breakfast, Earl Grey, Sweet Berries, Cream Orange, Morgentau, Green Dragon, Fruity White, Refreshing Mint, Espresso,Kawa z mlekiem.

• Comments are closed.