Najnowsza symulacja na szkolenia z zarządzania – certyfikacja

admin post on Listopad 7th, 2017
Posted in Team building

Informujemy Państwa, iż w naszym szerokim portfolio programów dla rynku MŚP, podmiotów nie działających dla zysku i sektora publicznego od następnego kwartału udostępniliśmy grę biznesową: Szkoleniowe rozgrywki w nietypowym wariancie gry w Stonoga (Roboczy tytuł gry jest do zmiany – ale odzwierciedla charakter ćwiczenia.)
Proponowaną symulację polecamy na programach z finansów menedżerskich, z zarządzania czasem i na szkoleniach team building. Symulacja jest polecana także na szkolenia motywacyjne. Dominujące jej przeznaczenie to Szkolenia Dla Trenerów.

PODSTAWOWE DANE DOT. SYMULACJI:
Problematyka zabawy: postawy proaktywne i menedżerskie
Kraj pochodzenia gry: Łotwa
Czas prowadzenia: pół dnia
Liczba uczestników: minimum 8, maksimum 19.
Przedmioty wykorzystywane do prowadzenia gry: waveboard – sztuk siedem, łacznik do murków – sztuk dziewięć, blok rysunkowy- sztuk sześć, trochę awokado, paczka habrowych mazaków, urządzenie do hot-dogów

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
GOCLEVER TECHNOLOGY spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Transport Drogowy Ślusarstwo, Instalatorstwo Sanitarne i Ogrzewanie – Dariusz Bromber, „INTER IMPORT – EXPORT” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Quercus Sp. z o.o., PreMediCare Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, P.P.H.U. LBC Leon Bogdan Całka, Z-d Poligraficzny POL-MAK Przemysław Makowiak, Danuta Makowiak sp.j., Gmina Kostrzyn, Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Poznaniu, Gmina Rokietnica, Roma Investments Piątkiewicz Spółka Jawna, Stowarzyszenie Konotacje Sztuki SZTUKON, Fundacja Dobroczynności „Zyzio” , Fundacja Prawo Europejskie , Polskie Towarzystwo Psychologiczne, Społeczny Instytut Ekologiczny , Stowarzyszenie Domów Opieki i Pensjonatów dla Seniorów, Stowarzyszenie Promocji Inicjatyw Społecznych – Klub Integracyjny Dla Seniorów „Pod Zdrówkiem”, Stowarzyszenie Wspierania Amatorskiej Twórczości W Wojskach Lotniczych I Obrony Powietrznej „Swat”, Towarzystwo Muzyki Dawnej „Trazom”, Zespół Ognisk Wychowawczych Im. K. Lisieckiego „Dziadka” – Ognisko Praga
Gra była też stosowana na studiach doktoranckich „Architektura”

LITERATURA:
Instrukturom rozważającym zakup rekomendujemy następujące tytuły:

 • Demokracja ekonomiczna-L. Dowbor
 • Przezwyciężenie pięciu dysfunkcji pracy zespołowej-Patrick Lencioni
 • Dotyk Midasa-Donald J. Trump, Robert T. Kiyosaki
 • Ocena efektywności systemów opieki zdrowotnej w krajach OECD-Błażej Łyszczarz
 • Krytyczny nurt zarządzania-Michał Zawadzki,Łukasz Sułkowski
 • 60 – sekundowy lider. Wszystko, co trzeba wiedzieć na temat przywództwa w jednominutowych odcinkach-Phil Dourado
 • Zwycięskie opowieści-Peter Guber

  SZKOLENIE TRENERSKIE:
  Data: wkrótce
  Miejsce: Ruda-Huta, zamek Dębowy, ulica Międzyparkowa 4c
  Cena programu: 3000 złotych +23% VAT. Proponujemy prawo wniesienia opłaty w ratach – siedem miesięcznych rat.
  W cenie wyjazdu zawarty jest serwowane posiłki. Przystawka: matias na jabłkowo-morelowej sałacie . Zupa: Krem z selera z prażonymi płatkami migdałowymi. Drugie danie: Schab po lwowsku faszerowany śliwkami i orzechami w sosie jabłkowym. Deser: krucha tarta z marynowanymi w Amaretto suszonymi śliwkami i prażonymi migdałami, podana z lodami waniliowymi. Napoje zimne: Soki owocowe, Napoje gazowane, Woda mineralna. Napoje ciepłe: Kawa,herbata.

 • Comments are closed.