Nowa symulacja na szkolenia menedżerskie – kurs trenerski

admin post on Marzec 13th, 2016
Posted in Team building

Informujemy Państwa, iż w naszej bibliotece szkoleń dla sektora firm określanych jako SME, stowarzyszen NGO i administracji samorządowej od zeszłego miesiąca przedstawiamy grę menedżerską: Absurdalne bicie rekordu w nieziemskim wariancie zabawy w Orienteering (Wstępna nazwa symulacji jest na razie roboczy – niemniej pokazuje fabułę ćwiczenia.)
Oferowaną symulację rekomendujemy na programach z rozwoju menedżerskiego, z organizacji czasu pracy a także na wyjazdach team building. Symulacja nadaje się też na szkolenia fachowe – jako zabawa integracyjna. Najczęstsze jej zastosowanie to Szkolenia Z Zarządzania.

KATEGORIA GRY:
Tematyka symulacji: postawy proaktywne i menedżerskie
Kraj pochodzenia zastosowanego modelu edukacyjnego: Czechy
Czas prowadzenia ćwiczenia bez analiz i dyskusji: jeden dzień
Liczba uczestników: nie mniej niż 7, maksimum 16.
Wyposażenie do gry: sanki – sztuk dziesięć, grabie – sztuk sześć, kalendarz- sztuk pięć, trochę draży, paczka truskawkowych markerów, uchwyt na papier wc

REFERENCJE
Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Katarzyna Plandowska, RBB-STAL Spółka Akcyjna, Lumag spółka z ograniczona odpowiedzialnością, FABRYKA MEBLI BIUROWYCH MARO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Centrum Diagnostyki Znamion Barwnikowych, „ALFINE” Przedsiębiorstwo Elektroniki Profesjonalnej Zygfryd Głuchy – spółka jawna, GRAV Świdurski Janusz, Powiat Jarociński, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim, Szpital w Śremie, Gmina Ślesin, Fundacja im. Ferdynanda Magellana, Fundacja Harcerska Wola, Kolegium Lekarzy Rodzinnych w Polsce, Parafia Chrystusa Króla na Targówku, Stowarzyszenie „Pomoc Socjalna”, Stowarzyszenie Harcerskie , Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych – Joni i Przyjaciele Polska, Stowarzyszenie w Obronie Zwięrząt „SOS dla Zwierząt”, Studenckie Centrum Kultury „Wals”, Zespół Regionalny Koalicji Na Rzecz Zdrowia Psychicznego
Symulacja była też wykorzystywana na kursach zawosowych z dziedziny „Gleba i nauki wodne”

OPRACOWANIA:
Trenerem uczestniczącym w warsztacie z metodyki gry polecamy te tytuły:

• Konsumpcja-Alan Aldridge
  • Like a Virgin. Czego nie nauczą cię w szkole biznesu-Richard Branson
  • Jak doskonalić umiejętność skutecznej komunikacji-Dale Carnegie
  • Marketing wielkich możliwości-Grzegorz Urban
  • Krytyczny nurt zarządzania-Michał Zawadzki,Łukasz Sułkowski
  • Alianse strategiczne-Joanna Cygler
  • Zostań swoją szefową, czyli jak stworzyć i prowadzić własną firmę-Anna Konarzewska-Żuczek

SZKOLENIE LICENCYJNE:
    Data: zostanie podane po zebraniu grupy
    Miejsce: Jabłonka, zamek GeoVita , ulica Przymierza 32
    Opłata za udział: 2000 złotych plus VAT. Proponujemy możliwość płatności w ratach – cztery miesięcznych rat.
    W cenie treningu znajduje się serwowane posiłki. Przystawka: Oscypek grillowany z żurawiną. Zupa: Barszcz zabielany. Drugie danie: Szaszłyk z udźca wieprzowego z pieczonymi ziemniakami . Deser: Sernik na zimno z białą czekoladą w duecie puree z malin i sorbetu miętowego. Napoje zimne: Pepsi, Pepsi Light,7up, Mirinda, Schweppes Tonic, Woda mineralna . Napoje ciepłe: Kawa czarna, Kawa z mlekiem, Herbata .

• Comments are closed.