Oryginalna gra na szkolenia i imprezy – warsztat dla coachów

admin post on Luty 8th, 2016
Posted in Team building

Informujemy, iż w naszym katalogu symulacji dla sektora MŚP, fundacji tzw. ekonomii społecznej i administracji samorządowej od zeszłego roku przedstawiamy grę team building: Komiczne zawody w niezwykłym wariancie zabawy w unihokej (Wstępna nazwa tej gry jest dopiero tymczasowy – niemniej oddaje przebieg ćwiczenia.)
Naszą symulację stosujemy na warsztatach z komunikacji, z radzenia sobie ze stresem i na wyjazdach team building. Gra jest użyteczna również na szkolenia z rozwoju osobistego. Dominujące jej przeznaczenie to Gry Symulacyjne .

PODSTAWOWE DANE DOT. GRY:
Zakres zabawy: efektywność indywidualna i zespołowa
Miejsce pochodzenia tego narzędzia dydaktycznego: Norwegia
Czas realizacji: 45 minut
Liczba uczestników: co najmniej 6, do 20.
Sprzęt potrzebny trenerowi: maczuga fitness – sztuk cztery, szpachla malarska – sztuk dziesięć, kleje w sztyfcie- sztuk dwie, trochę żelków, paczka seledynowych kredek, stojak na ręcznik

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
Przychodnia Specjalistyczna ALCANTA Anna Kaźmierska – Zaradzka, Przychodnia Lekarska Barbara Bogacka-Gancarczyk, „Ekro” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, AFT Sp. z o.o. , P.P.O. ”WAKUM” BOGDAN POHL, USŁUGI SPRZĘTOWE Samól Jolanta, BRABAR Ewa Bartkowska, Gmina Przykona , Miasto Leszno, Gmina Malanów, Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu, Strzelecki Ośrodek Kultury, Biuro Wspierania Lobbingu Ekologicznego , Fundacja Wspierania Młodych „Pro Homo”, Ośrodek Edukacji Ekologicznej EKO – OKO, Stowarzyszenie „Ku Rodzinie”, Stowarzyszenie Krzewienia Sztuk Walki Kung Fu „Czerwony Tygrys”, Stowarzyszenie Pisarzy Polskich, Stowarzyszenie Śpiewacze Warszawski Zespół Chorałowy, Chorób Mięśni Oddział Warszawski”, Związek Harcerstwa Polskiego
Symulacja była też wykorzystywana na studiach podyplomowych „Kształcenie nauczycieli”

LITERATURA:
Trenerem zainteresowanym tym narzędziem proponujemy następujące książki:

• Bezprawne długi-Francois Chesnais
  • Skuteczne techniki telemarketingu-Ellen Bendremer
  • Otoczenie kulturowe w biznesie międzynarodowym-Małgorzata Bartosik-Purgat
  • Marketing wielkich możliwości-Grzegorz Urban
  • Doktryna jakości. Rzecz o skutecznym zarządzaniu-Andrzej Jacek Blikle
  • Liderzy innowacyjności-Jean Philippe Deschamps
  • Życiologia, czyli o mądrym zarządzaniu czasem-Miłosz Brzeziński

SZKOLENIE DLA TRENERÓW:
    Data: wkrótce
    Miejsce: Otmuchów, zamek Runowo, ulica Sternicza 21
    Opłata za uczestnictwo: 2000 PLN brutto. Dajemy możliwość regulowania ratalnie – cztery wpłat.
    W cenie spotkania zawarty jest serwowane posiłki. Przystawka: Delikatne plastry pieczonej piersi z indyka z sosem z tuńczyka i siekanym korniszonem . Zupa: Domowy rosół z makaronem i warzywami. Drugie danie: Filet z dorsza w panierce z migdałów podany na sałatce z pora, ciemnych winogron i czerwonej cebuli, Ziemniaki z koprem i masłem , bukiety surówek, mix sałat z dresingiem włoskim, bukiet warzyw gotowanych . Deser: langosz z cukrem pudrem . Napoje zimne: Woda Cisowianka Perlage, Soki pomarańczowy, grejpfrutowy, 7up, Mirinda, Schweppes Tonic . Napoje ciepłe: Kawa, Kawa z mlekiem, Herbata, Cappuccino.

• Comments are closed.