Pomoc pieniężna na szkolenia dla firm

Pracownicy z niektórych firm przygotowali dokumentację dot. funduszy unijnych i współpracując z naszymi konsultantami przesłali wymagane dokumenty do instytucji finansujących.
Zawiadamiamy że w ramach funduszu europejskiego „Lubuski Fundusz Społeczny” na Certyfikowane Szkolenia Wprowadzanie Zmian dotację nabywają wymienione tutaj przedsięwzięcia:

• Szkolenie Specjalistów w firmie Sordex
  • Szkolenie kształtowania kultury organizacyjnej szansą dla rozwoju spółki.
  • „Łagodzenie skutków wykluczenia informatycznego w gminie Pcim”
  • „Zintegrowni z e-społeczeństwem – przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w mieście Biała Podlaska”
  • innowacyjny model biochemiczny-analizator z linią odczynnikową-respektujący potrzeby klientów.
  • sporządzenie nowoczesnych metodyki magazynowania energii w produkcyjnych tunelach foliowych
  • opracowanie procedury oraz uruchomienie produkcji maszyn dla wysokowydajnego druku cyfrowego na przedmiotach przestrzennych.
  • opracowanie i implementacja nowoczesnych turbin wodnych w spółce Enerko Sp. z o.o.
  • sporządzenie i wdrożenie procedury wytwarzania nowych leków generycznych
  • opracowanie i uruchomienie wzorów przemysłowych i użytkowych w OLAN Sp. z o.o.
  • sporządzenie koncepcji innowacyjnej technologii recyklingu betonu dla produkcji nowo-sparametryzowanego wyrobu.
  • sporządzenie serwisu społecznościowo-biznesowego nowej generacji.
  • koncepcja do wymiany informacji o produktach mobilnych.
  • struktura intrenetowa e-rekrutacja.pl: zautomatyzowany, dostępny, proces rekrutacji aktywnie wspomagający osoby poszukujące pracy czasowej i stałej.
  • unowocześnienie przedsiębiorstwa poprzez wdrożenie modernizacyjnej technologii produkcji nakłuwaczy bezpiecznych
  • wzmocnienie eksportu przez Przedsiebiorstwo Stara Mydlarnia S.C.
  • metodyka wytwarzania ściernic ze spoiwem żywicznym ze zmniejszoną ilością substancji szkodliwych emitowanych do środowiska PKWiU 26.81.Z
  • wdrożenie nowoczesnego centrum usług wspólnych dla branży budowlanej i nieruchomości
  • opracowanie w Polsce Centrum Usług Wspólnych dla Sony Pictures Entertainment
  • uruchomienie innowacyjnych technologii uzdatniania wody przez firmę H2Optim Sp. z o.o.
  • wdrożenie harmonogramu intensyfikacji importu w przedsiębiorstwie PPH POLNET Sp. z o.o.
  • implementacja projekty zarządzania przedsiębiorstwem umożliwiającego dopasowania go do systemów IT partnerów biznesowych.
  • wypracowanie nowoczesnego portalu informacyjno-społecznościowego dla dzieci i ich rodziców z Tarnowa i Nowego Sącza.
  • wypracowanie zdalnego modelu monitorowania ruchu drogowego
  • stworzenie internetowego portalu Moja Kariera z funkcją inteligentnego wyszukiwania szkoleń.
  • zbudowanie zdalnego serwisu wspierającego dział księgowości w zakresie analizy finansowej, prognozowania i budżetowania

Tagi: szkolenia dla firm, szkolenie handlowców

• Comments are closed.