Power point w twoich szkoleniach

Tym razem, w tym krótkim ale mamy nadzieje że treściwym artykule zaciekawimy się zapomniana już nieraz kwestią interaktywnych prezentacji. To teoretycznie nieciekawa metoda przedstawiania informacji – jednak my  jednoznacznie uważamy, że można wykrzesanie z niej zupełnie ciekawych efektów. Szczególnie rekomendujemy ją na   Treningi  Przywództwo i Kierowanie .
Zaawansowana technologicznie prezentacja będzie zapamietana przez uczestników szkolenia gdy:
1.    Nie jest przesycona tandentymi gadgetami jak na przyklad fikuśnie  nadlatujące czcionki albo migające ramki i szlaczki.
2.    Ciekawie zaskakuje prostym wzorem graficznym ekranu. Skromne ilości tekstu i trafne zdjęcia
3.    Zwięzłe tabele – które czytelnik obejmie wzrokiem w dziesięć sekund.
4.    Układ slajdów na zasadzie jeden slajd to jedna wiadomość. Czyli informacje na ekranie nie są stłoczone w nadmiernej ilości.
5.    Prezentowanie informacji przede wszystkim adekwatnym zdjęciem a niekoniecznie tekstem.
6.    Dobrany odpowiednio filmik
7.    Zapadające w pamięć pytania pobudzające do refleksji.
Namawiamy do audytu używanych pokazów pod kątem opisanych wyżej punktów – nim przeznaczycie je na szkolenia menedżerskie.

O BLOGU
Nasz serwis prowadzi zespół doświadczonych konsultantów prowadzących treningi dla przedsiębiorstw z kilkunastu dziedzin gospodarki.

W tym miejscu mówimy też o:
- analizy kompetencji ludzi w przedsiębiorstwach wszelkich branż
- testy rozwojowe
- szkolenia z zarządzania
- szkolenia team building
- zarządzanie personelem
Z satysfakcja gościmy Państwa w blogu i zapraszamy do wielokrotnych wizyt na naszej witrynie.