Środki Unijne na szkolenia dla firm

Potwierdzamy że w ramach pogramu europejskiego „Zachodniopomorski Program Regionalny” na dwa Szkolenia Dla Trenerów Wewnętrznych subwencję nabywają opisane poniżej projekty:

• Metody wytwarzania włókien i nanowłókien celulozowych zawierających nanoczastki srebra (Methods of manufacturing cellulose fibers and nanofibers containing silver nanoparticles).
  • „Upowszechnianie dostępu do Internetu wśród mieszkańców Mrągowa zagrożonych wykluczeniem cyfrowym”
  • nowoczesny projekt oferujący semantyczną wyszukiwarkę tanich noclegów, e-recepcję, możliwość natychmiastowej rezerwacji oraz płatność online.
  • nowoczesny zintegrowany model wsparcia procesów biznesowych w obszarze sprzedaży produktów finansowych – SMSS
  • opracowanie procedury otrzymywania nowoczesnych materiałów półprzewodnikowych na bazie węglika krzemu
  • opracowanie i implementacja procesu umożliwiającego kompleksową obsługę dokumentów
  • zmiany parametrów procesów i skalowanie dla realizacji komponentów wirtualnych na przykładzie USB-PHY.
  • opracowanie i implementacja produkcji folii opakowaniowych z pamięcią kształtu o sterowanej oksybiodegradowalności
  • opracowanie METODYKI MODELOWANIA APLIKACJI ROZRACHUNKOWYCH DLA PLATFORM procesOWYCH SOA
  • sporządzenie prototypu maszyny wielofunkcyjnej elementem budowania przewagi konkurencyjnej spółki TECHMATIK
  • koncepcja e-learningowa do nauki Business English
  • plan Fineus – e-kontroling finansowy dla MSP
  • sporządzenie terenu inwestycyjnego w obrębie Płaszewko, Gmina Słupsk.
  • system informatyczny B2B wspierający procesy biznesowe redystrybucji i co-brandingu systemu SPAFitnessManager.
  • metodyka HSPA+ milowy krok w kierunku metodyki LTE.
  • wdrożenie e-usług związanych z tematyką snowboardową w ramach marki www.snowboardowe.pl
  • opracowanie w Polsce Centrum Usług Wspólnych przez Intelenet European Services Sp. z o.o.
  • uruchomienie harmonogramu dynamizacji importu w PPHU „A-Lima-Bis” Sp. z o.o.
  • wdrożenie programu informatycznego (B2B), usprawniającego proces zarządzania produkcją, sprzedażą i relacjami z odbiorcami, poprzez automatyzację komunikacji handlowej.
  • uruchomienie autorskiej technologii produkcji etykiet o obniżonej migracji substancji niskocząsteczkowych.
  • wypracowanie inteligentnego systemu wymiany informacji dla przedsiębiorstw oraz użytkowników urządzeń mobilnych.
  • wypracowanie inteligentnej wyszukiwarki nieruchomości komercyjnych oraz wirtualnego narzędzia do wyceny nieruchomości komercyjnych
  • stworzenie elektronicznego serwisu branżowo-społecznosciowego dotyczącego podłogi z funkcjonalnością transparentyzacji rynku.
  • stworzenie cyfrowego serwisu PROGFIN.PL Analizy, prognozy finansowe i elementy biznes planu oraz rejestr firm on-line

• Comments are closed.