Subwencje na szkolenia dla firm

Pracownicy z niektórych organizacji wnioskowali o subwencje i współpracując z naszymi konsultantami dostarczyli adekwatne zgłoszenia do instytucji finansujących.
Zawiadamiamy że w ramach funduszu europejskiego „Lubuski Program Społeczny” na weekendowe Kursy Z Budowania Zespołu środki otrzymały następujące projekty:

• Projekt Szkolenia Analityków Finansowych w spółce Windykpol
  • Program Szkoleniowy dot. wdrażania nowoczesnych rozwiązań korporacyjnych bonusem motywacyjnym dla załogi.
  • elektroniczny model Zarządzania Tłumaczeniami (ESZT) w przedsiębiorstwie.
  • import, szansą rozwoju firmy TOBO
  • zaawansowana procedura wytwarzania terapeutycznych przeciwciał monoklonalnych stosowanych w terapii chłoniaków
  • nowoczesny cyfrowy model do monitorowania treści i przeszukiwania zasobów cyfrowych
  • sporządzenie uruchomienia harmonogramu ekspansji importu dla Wytwórni Sprzętu Medycznego GALMED
  • 35.11.Z)
  • sporządzenie i implementacja mobilnego modelu informacji multimedialnej, map, wsparcia turystycznego.
  • sporządzenie i implementacja wzorów użytkowych szansą ekspansji firmy Beverlo Polska.
  • sporządzenie modernizacyjnej grupy związków o aktywności stabilizującej potencjał błony komórkowej
  • sporządzenie symulatora systemowo-sprzętowego do weryfikacji systemów komponentów wirtualnych IP w układach FPGA. PKWiU 72.21.11
  • platforma B2B integrująca procesy handlowe oraz automatyzująca zarządzanie procesami
  • projekt przygotowania koncepcji dynamizacji importu firmy Altanova.
  • unowocześnienie istniejącego serwisu mobilnego chce.to poprzez uruchomienie nowych e-usług.
  • system do transakcyjnego przetwarzania informacji zdarzeń użytkowników końcowych modelów informatycznych.
  • program umawiania terminów szkoleń i koordynacji zasobów w czasie rzeczywistym dla szkół i ośrodków nauki jazdy.
  • utworzenie portalu udostępniającego cyberprzestrzenne areny rozgrywek dla graczy gier komputerowych.
  • implementacja nowoczesnego systemu B2B do elektronicznej wymiany rejestrów i zarządzania informacją handlową w spółce TMP
  • uruchomienie innowacyjnych rozwiązań technologicznych i produktowych połączonych z rozwojem działalności produkcyjnej i Badawczo-Rozwojowej przedsiębiorstwa.
  • uruchomienie modelu B2B dla sieci sprzedaży i serwisów firmy CSF Polska.
  • wdrożenie autorskiej procedury produkcji etykiet o obniżonej migracji substancji niskocząsteczkowych.
  • wdrożenie e-usług poprzez zaoferowanie kursu e-learningowego języka polskiego jako obcego
  • stworzenie zdalnego portalu bazy wiedzy z zakresu prawa PRAWOTEKA.PL
  • zbudowanie zdalnego serwisu do numerycznej wymiany rejestrów oraz świadczenia wirtualnych usług doradczych w zakresie geodezji
  • stworzenie zdalnego serwisu poświęconego cross compliance