Szkolenie z zarządzania czasem

admin post on Kwiecień 4th, 2013
Posted in Szkolenia Tags: ,

W tym miesiącu serdecznie zapraszamy nasze jeszcze świeże i gorące szkolenie z zarządzania czasem. Jest to trening adresowany do pracowników z firm  sektora biznesowego z branży kosmetycznej, telewizyjnej a także supermarketów.

Szkolenie koncentruje się na zagadnieniach związanych z nowoczesnym biznesem. Tematyka akcentuje kwestie które szczególnie często pojawiały się w zapytaniach ofertowych.  Staramy się więc odpowiedzieć na zainteresowania pracowników w dwudziestym pierwszym wieku.

Trening prowadzi niespodziewanie dla niektórych nie nasz regularny szkoleniowiec Piotr Stanek . W tym przypadku chcemy powierzyć Józefinie Jackowskiej, która jest autorem tego programu. Jest ona mniej dośwoadczonym jednak wysoce kompetentnym specjalistą . Kilka tygodni temu napisała rozprawę habilitayjną w tematyce tego szkolenia.

Warsztaty zamknięte mamy zamiar realizować w kilkunastu rekomendowanych przez naszych klientów hotelach szkoleniowych, które posiadają dobre sale wykładowe. W bunusie zapewniamy szansę skorzystania z udogodnień obiektu, np. SPA, sauna i siłownia.

Logistykę i płatności zapewnia nasz sprawdzony podwykonawca – firma Training Projects. To pod jej marką będzie realizowane to szkolenie. Ponieważ liczba miejsc jest niewielka – dbamy o warsztatowy styl treningów – zapraszamy do wczesnej rejestracji miejsc dla uczestników.

Każdy kursant otrzyma po warsztacie materiały poszkoleniowe w formie płyty CD  oraz rok bezpłatnych konsultacji telefonicznych, a także abonament w naszym serwisie szkoleń online. Polecamy Państwa uwadze to szkolenie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>