Zbliza się termin na imprezy team building

admin post on Kwiecień 24th, 2013
Posted in Team building Tags: ,

Okolice Wielkanocy  to wyjątkowo akuratny moment by przygotować   imprezy integracyjne z angielska nazywane team building. Zwykle komfortowe i niedrogie hotele są dostępne dlatego damy radę wybrać ten, który ma niezbędny teren i atrakcje odpowiadające przygotowywanym ćwiczeniom. A na dodatek jest blisko naszej siedziby i transport nie będzie się ciągnąć zbyt wiele godzin.

Nietrudno zgadnąć iż hotel to zaledwie pierwszy krok do fajnego szkolenia team building. Jeżeli chcemy zamówić wyjazd integracyjny bez wpadek najlepiej zamówić agencję trenerską oferującą szkolenia integracyjne lub spotkania o charakterze team building. Wybierajmy firmy z referencjami a nie kierujmy się ceną. Nie jest sztuką przyoszczędzić dziesięć procent, a potem narzekać na swoje niepotrzebne chomikowanie kasy.  Rozważajmy raczej praktykę trenerów, niepowtarzalność oferowanego programu, podejście do nas jako klienta i wreszcie – bezpieczeństwo, przede wszystkim gdy zaplanowano zajecia z dodatkiem adrenaliny.

Jeżeli szkolenie team building i wyjazd integracyjny organizujemy dla kilkaset i więcej osób, cała akcja przygotowawcza może się wydłużyć na dwa miesiące. Poukładać kalendarze dla tak wielu  pracowników jest bowiem niełatwo.  Poza tym znalezienie obiektu , który będzie miał sporą liczbę pokoi w szczycie sezonu – to też trudność.

Podsumowujac powiedzmy o dwóch  stanowiących mniejszy kłopot zadaniach gdy przygotowujemy tegoroczny wyjazd integracyjny albo pracownicze szkolenie team building. Pierwszym jest sposób dotarcia grupy na teren zajęć, a kolejna sprawa to uzupełniające aktywności po zakończeniu zajęć typu grill, i występy komika lub znanego aktora itp.  To również niezbędne elementy imprezy team building i nie należy o takich zadaniach zapomnieć.