Zła sława wyjazdów pracowniczych

Czy prawdą jest, że wypady organizowane przez pracodawcę to wyłącznie okazja do mocno zakrapianej alkoholem zabawy i możliwość najedzenia się do syta ? Prawdopodobne, że jest w tym część prawdy, ale nie w stosunku do każdego eventu. Przejaskrawione będzie twierdzenie , że większość weekendowych wyjazdów z pracy koncentruje się na niekontrolowanej balandze .

W rzeczywistości problem ma miejsce wtedy, gdy człowiek biorący się za przygotowanie eventu nie ma całkowicie pomysłu na wspólny wyjazd pracowników . Nie ma co ukrywać, że owocne weekendowe imprezy integracyjne to ciężki orzech do zgryzienia dla organizatora . Nie wystarczy zarezerwować miejsce noclegu i wyżywienie . Jeśli byłoby łatwo rozplanować jak również rozkręcić skuteczne szkolenie integracyjne , nikt nie zatrudniałby kosztownych firm i zbędna byłaby praca event managerów .

Mnóstwo nowych danych przekazuje w tej złożonej warstwie problemowej najnowszy  Ranking Agencji Szkoleniowych opublikowany w ramach ponadeuropejskich projektów badawczych.

Każdy właściwie przygotowany wyjazd firmowy winien polegać na precyzyjnym planie , a pomysł powinien zostać przedyskutowany. Doświadczony Event Manager nie tylko zatroszczy się o należyte otoczenie na skuteczne budowanie więzi międzyludzkich, zapewni zróżnicowaną rozrywkę . Przede wszystkim , zgodnie z wytycznymi pracodawcy , dopasuje takie koncepcje przebiegu imprezy, które pozwolą uzyskać pożądany efekt w postaci bardziej zgranej grupy pracowników . Gdy trzeba skonsolidować zespół , będą do dyspozycji uczestników wybrane gry teambuildingowe, skupione, co nie będzie żadnym zaskoczeniem na kolektywnym pokonywaniu nagle pojawiających się trudności. Jeśli niezbędne będzie zapoznanie uczestników np. z nowymi rozwiązaniami lub trendami w wybranym temacie, będzie miejsce na szkolenie poprowadzone przez zawodowego trenera . Nie ma tu miejsca na żadną dowolność .

Bywa, że nie można przypilnować imprezy w każdym detalu. Ludzie bardzo się różnią w temperamencie i przyjeżdżają z różnymi oczekiwaniami na tego pokroju eventy . Mogą zdarzyć się ekscesy , ale powinno się je rozpatrywać jako margines. Ludzie z doświadczonej agencji eventowej potrafią radzić sobie skutecznie z kontrolowaniem przebiegu wyjazdów integracyjnych , gdyż dla nich doprowadzenie imprezy do uzgodnionego celu jest najważniejsze .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>